Your browser does not support JavaScript! رفتن به محتوای اصلی
Loader
veeam-10th-aniv

رکوردهای کم نظیر شرکت Veeam در سال 2017

پس از گذشت یک دهه از فعالیت شرکت Veeam در صنعت مجازی‌سازی محصولات این شرکت رشد چشم گیری را در 9 دوره مالی متوالی تجربه کرده است و رفته رفته این شرکت در دنیا تبدیل به یک شرکت نرم افزاری میلیاردی خواهد شد.

رشد قراردادهای بیش از 1 میلیون دلار این شرکت 500% درصد افزایش داشته است و این نرخ رشد بیش از پیش به دلیل استقبال چشم گیر از راهکارهای ابری این شرکت است. موسسه گارنتر نیز در جولای 2017 این شرکت را جز رهبران راهکار پشتیبانگیری و بازیابی برای مراکزداده برگزیده است.

مشخص است که شراکت با شرکت‌های HPE، وی ام ور، سیسکو و IBM سبب شده است تا شرکت‌های بزرگ تجاری بتوانند به سهولت با راهکارهای شرکت Veeam آشنا شوند و برای خرید، یکپارچه‌سازی و استقرار آن دست زنند.

بسته نرم‌افزاری VEEAM Availability Suite درنوع خود یکی از جامع‌ترین راهکارها برای پشتیبانی و بازیابی بارهای کاری مجازی، ابری و یا فیزیکی محسوب می‌شود. این شرکت مدعی است که این نرم افزار با استفاده از قابلیت‌های گسترده و جدید VMware vSphere و Microsoft Hyper-V data protection دسترسی به هر نوع App و هر نوع داده در هر سکوی ابری را تنها با استفاده از یک رابط کاربری ساده فراهم ساخته است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیشنهادهای ویژه

The subscriber's email address.