Your browser does not support JavaScript! رفتن به محتوای اصلی
Loader
کتاب

کتاب: مجازی‌سازی حرفه ای سرورها

Advanced Server Virtualization اولین کتابی بود که درباره مجازی‌سازی خواندم. نویسنده کتاب David Marshall است، فردی که بیش از 15 سال در پروژه های متنوع IT فعالیت دارد و به عنوان یک متخصص مجازی‌سازی معروف است. اولین کتاب مجازی‌سازی او همین کتاب است و کتاب دوم او در سال 2008 یعنی دو سال بعد از چاپ این کتاب با نام VMware ESX Essentials in the Virtual Data Center در دسترس قرار گرفت.

کتاب

کتاب: مقدمه ای بر مجازی‌سازی

کتاب Virtualization, A Beginner's Guide در سال 2009 منتشر شده است و همانطور که از نام آن بر می آید برای مخاطبینی نوشته شده است که می خواهند از کلیات مجازی‌سازی مطلع شوند. این کتاب بر روی نرم افزار یا تکنولوژی خاصی تاکید ندارد و تنها به مقایسه راهکارهای مجازی‌سازی می پردازد.

وب

وب: خبرهای دنیای مجازی سازی

سایت virtualization.info یکی از سایت های مفید برای مطلع شدن از آخرین خبرهای نرم افزارهای مجازی سازی و تغییرات در شرکت های معتبر فناوری اطلاعات است.

این سایت علاوه بر مطالب فوق مقالات و مطالب مفیدی را در رابطه با فناوری مجازی سازی و دورنمای آن منتشر می کند و اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن از روند تغییرات و تحلیل ها در این حوزه مطلع شوید یکی از بهترین سایت ها محسوب می شود.

وب

وب: مدیریت زیرساخت مجازی

شما که مسئولیت نظارت و کنترل شبکه را برعهده دارید و از محصولات شرکت مایکروسافت برای این منظور استفاده می‌کنید پس از اینکه با مسائل و مشکلات خاص برخورد کردید و یا از شیوه راه اندازی قابلیتی خاص آگاهی نداشتید به کجا رجوع می‌کنید؟ بله، اولین گزینه ای که به فکر همه خطور می‌کند اینترنت است و چه کسی است که در اولین جستجوها با مقالات آموزشی و دیگر مطالب سایت‌های شرکت TechGenix مانند isaserver، virtualizationadmin و یا msexchange روبرو نشده باشد.

مشترک RSS مجازی سازی شوید

پیشنهادهای ویژه

The subscriber's email address.