رفتن به محتوای اصلی
بازگشایی

بازگشایی وب سایت پرشین وی ام

باسلام به همه علاقه‌مندان مجازی‌سازی و مخاطبان، مدتی بود که به دلایل مختلف امکان بروزرسانی وب سایت پرشین وی ام از من و سایر اعضای گروه گرفته شده بود. خوشبختانه در پاییز امسال فرصتی فراهم شد تا وب سایت قدیمی را ارتقا دهم و سایت را با مطالب جدید در اختیار شما قرار دهم. هم اکنون تمامی مطالب و بخش های سایت قابل دسترس است و ارتقا سایت پس از 20 روز کار مداوم صورت پذیرفت و هم اکنون سایت در اختیار دوستان قرار گرفته است. مانند گذشته بر نرم افزار کد باز دروپال تکیه کرده ایم و امکانات نسخه 8 این سیستم در اختیار اعضا قرار گرفته است.

پرشین وی ام کنونی با سیاست‌های جدیدی بنا شده است و بیشتر تکیه ما بر اشتراک دانش و درآمدزایی از طریق آن است. به جهت دشواری رفع اشکالات فنی در فضای وب بحث درباره اشکالات زیرساخت‌های مجازی را عملا غیرکاربردی می‌دانیم و توسعه دانش در زمینه این فناوری را اساس کار تلقی می‌کنیم. علاوه بر این مسئله اشتراک تجربیات است که سبب می شود تا بیشتر بدانیم، بخوانیم، نشر دهیم و آزادانه مورد نقد قرار بگیریم.

 

همانطور که در سال جاری مدیرعامل شرکت VMware در رخداد VMworld اشاره کرد بنا بر آمارها کمتر از 30 درصد از سازمان‌ها تکنولوژی مجازی‌سازی را پذیرفته‌اند و هنوز تا اشباع این حوزه و بلوغ کامل آن در دنیا راه طولانی در پیش است و فناوری های آن نیز با سرعت در حال رشد و بهبود است. بدین خاطر رویکرد ما در ارائه مطالب کاربردی و مقالات تخصصی در زمینه مجازی‌سازی است. در کنار این امر روند و رویدادهای کلیدی این فناوری را پیگیری خواهیم نمود و با استمرار در این مسیر سه هدف اصلی را دنبال میکنیم:

  • رشد پذیرش فناوری مجازی‌سازی
  • ایجاد فضایی موثر برای تعامل با متخصصان
  • کسب درآمد ازطریق ارائه خدمات به روز و کارآمدب

به شخصه معتقدم فناوری مجازی‌سازی به عنوان پایه اصلی سرویس‌های رایانش ابری نقشی بنیادی در زمینه بهره‌گیری و عملکرد تکنولوژی‌های جدید ایفا خواهد نمود و در سال‌های آینده هوشمندسازی این زیرساخت و سبک استقرار ترکیبی درک جدیدی را از نحوه عملیات پردازش اطلاعات ایجاب می‌نماید.

امید دارم در آینده حضور پر رنگ سایر متخصصین این حوزه را در فضای جدید ایجاد شده شاهد باشم و با مشارکت اعضا طیف وسیعی از سازمان‌ها، مخاطبان و علاقه‌مندان را به این حوزه جلب نماییم.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.