رفتن به محتوای اصلی
عید نوروز

تبریک سال 1399

درود فراوان بر مخاطبین گرامی، ابتدا عید نوروز را تبریک و شادباش عرض می کنم. امیدوارم در سال جدید با سلامتی، موفقیت و شادکامی همه افراد به فعالیت مشغول باشند و بیش از پیش صلح و آرامش پایدار، و در این روزهای بخصوص سلامتی در همه جای دنیا برقرار شود. ابتدا بایستی پوزش بخواهم که در سال گذشته آنچنان که باید در به روزرسانی سایت موفق نبودم،  در حقیقت مشغله کاری به نحوی بود که تخصیص وقت مناسب جهت نوشتن یا گردآوری مطالب جدید به دشواری مهیا بود. اما این وعده را می توانم به علاقه مندان بدهم که به جهت طرح موضوع و موارد در زمینه مجازی سازی مباحث متعددی در ذهن دارم که در فرصت مناسب در اینجا به اشتراک خواهم گذاشت.

رویدادهای بسیاری در زمینه زیرساخت های مجازی سازی به وقوع پیوسته که بدون تردید در دهه اخیر کمتر به آن پرداخت شده است، قصد دارم درباره این موضوعات و طراحی بهینه زیرساخت مجازی مواردی را مطرح کنم و امیدوارم با اشتراک گذاری این موارد نقاط قوت و ضعف طراحی زیرساخت های مجازی به خوبی شناخته شود. پیشاپیش از همراهی شما با درج نوشته و یادداشت سپاسگزارم.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.