رفتن به محتوای اصلی
VMware eKit

راهنماهای رسمی دوره های آموزشی VMware

هر یک از دوره‌های آموزشی VMware دارای راهنماهای مخصوصی (VMware eKits) هستند که در شروع آن دوره هر یک از دانشجوها بایستی این راهنماها را خریداری کنند. این راهنما در قالب دو کتابچه ارائه می‌شوند: Lecture Manual و Lab Manual. در کتابچه اول اسلایدهایی که در طی دوره تدریس می‌شوند به همراه توضیحات مرتبط هر اسلاید ارائه شده و در آخر هر ماژول یک تست لابراتور ذکر شده که بایستی در زمان ارائه اجرا شود. در کتابچه دوم یا Lab Manual چندین سناریو در هر ماژول مطرح شده است که هر دانشجو بایستی آن را در زمان حضور در کلاس انجام دهد. سناریوها پیچیده نیستند و تنها کارکرد عملی هر فرد را ارزیابی می‌کند.

 

اگر مطالب این راهنماها با مطالب اصلی خودآموز یا کتاب‌های سطح پیشرفته نرم‌افزار مقایسه شود متوجه خواهید شد که هدف اصلی در طی دوره یادگیری اصول اصلی و مفاهیم اولیه است و شاید پوشش مطالب به نسبت مطالب ذکر شده در خودآموز حدود 40% عناوین باشد. برای یادگیری عمیق جزئیات بایستی به خودآموز و کتاب‌های پیشرفته رجوع کرد و در لابراتور سناریوهای مختلفی را اجرا کرد.

 

قیمت این کتاب‌ها در هر دوره از 20 تا 40 دلار متغیر است و به صورت الکترونیک یا چاپی قابل خریداری است. این راهنماها با توجه به ویرایش هر نرم‌افزار تغییر می‌کند و خریداری آنها تنها از طریق ثبت نام در دوره‌های آموزشی امکان‌پذیر است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.