رفتن به محتوای اصلی
vSphere Planet

لوگوی جدید با تغییرات جدید

همانطور که می‌دانید من سایت پرشین وی ام را از سال 1391 به ثبت رساندم و در این مدت هر زمان فرصتی پیش می‌آمد در زمینه مجازی‌سازی مطلبی می‌نوشتم و در سایت منتشر می‌کردم. در سال اول فعالیت، چند تن از افراد فعال در زمینه مجازی‌سازی و ابر از این اقدام استقبال کردند و مدت کوتاهی هم مهمان سایت بودند و مطالبی نوشتند. البته این موضوع از سال 92 دیگر ادامه پیدا نکرد و ادامه مسیر را یک تنه به پیش بردم.

 

همانطور که مطلع شدید در سال 1395 با هزینه شخصی قالب جدیدی برای سایت نصب و راه‌اندازی کردم تا خوانندگان بتوانند بهتر به مطالب سایت دسترسی داشته باشند. زمان لازم بود تا امکان فعال‌کردن و استفاده بهینه از همه امکانات این قالب خوش‌ساخت دروپال فراهم شود و خوشبختانه پس از گذشت 1 سال و اندی این امکان فراهم شد تا دسته‌بندی و راهبری بهینه‌ای در سایت پیاده شود.

 

منوی راهبری اصلی سایت با توجه به چهار موضوع اصلی در راهکارهای مجازی سازی یعنی مجازی سازی پردازش، مجازی سازی شبکه، مجازی سازی ذخیره‌سازی و مدیریت و خودکارسازی زیرساخت مجازی مطالب را دربرخواهد گرفت و مقالات باتوجه به نوع موضوع پرداخت‌شده ترتیب‌بندی می‌شوند. با به‌روزرسانی و بهینه‌سازی ماژول‌های دروپال سرعت عملکرد سایت افزایش پیدا کرد و بارگذاری صفحات در کمتر از 6 ثانیه ممکن شد.

 

PersianVM Logo

 

 

همزمان با اعلام این تغییرات جدید از لوگوی جدید پرشین وی ام پرده‌برداری می‌کنم. از این پس سایت پرشین وی ام منحصرا در زمینه مجازی‌سازی و راهکارهای جانبی مرتبط به آن فعالیت خواهد کرد و خوشحال خواهم شد نظرات و نگاه شما به موضوعاتی که در سایت مطرح می‌کنم را بدانم این موضوع کمک خواهد کرد تا با مشارکت شما مطالب بعدی که خواهم نوشت بیش از پیش مفید و کاربردی شود. در آخر از تیم خوب میزبانی پرشین تولز که در این سالها از این وب پشتیبانی کرده‌اند کمال تشکر را دارم.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.