رفتن به محتوای اصلی
Virtualization

مجازی‌سازی راهکاری برای صنایع

یکی از اولویت های اساسی شرکت هایی که در حوزه های صنعتی مانند آب و فاضلاب، گاز، نفت و پتروشیمی مشغول به فعالیت هستند حداکثر سازی کارآیی است. افزایش کارایی ماشین آلات عملیاتی، بهبود فرآیندها و بازگشت سریع دارایی ها با حداقل سرمایه گذاری از جمله مهم ترین دغدغه های مدیران صنعتی است.

نسل قدیم سیستم ها دیگر توان جلوگیری از فعطی سیستم ها را ندارد. فناوری های جدید به ویژه تکنولوژی مجازی سازی که مجهز به سیستم تحمل خرابی باشد می تواند از قعطی های پیش بینی نشده و پیش بینی شده جلوگیری کند و زمینه ای را فراهم سازد تا عملیات های کارخانجات صنعتی بدون وقفه، سریع، هوشمند و ایمن ادامه یابد و مدیریت سیستم تسهیل شود. تا همین چندسال پیش استفاده از مجازی سازی برای بخش صنعتی یک مفهومی غیرقابل درک بود اما پیش بینی شده است تا پایان سال 2020 بیش از 75% از شرکت های فعال به پذیرش پلتفرم مجازی سرور دست خواهند زد و سیستم های نرم افزاری مدیریت کسب و کارشان را بر روی این سکو اجرا خواهند کرد.

برای آنکه از جزئیات این تکنولوژی و مزایای آن  در حوزه صنعت بیشتر بدایند توصیه می کنیم راهنمای موسسه Strtus را بخوانید.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.