رفتن به محتوای اصلی
تسریع خودکارسازی مجازی سازی

نتایج تحقیق خودکارسازی زیرساخت مجازی سازی

موسسه تحقیقاتی فورستر در یک تحقیق آنلاین وضعیت کنونی مجازی سازی را در210 شرکت بزرگ تجاری در آمریکا، فرانسه، آلمان و انگلیس بررسی کرده است. در این تحقیق چالش ها و راهکارهای گوناگون سطوح مختلف بلوغ مجازی سازی و خودکارسازی مورد بررسی قرار گرفته است.

داده های این تحقیق توسط 210 مسئول زیرساخت مجازی پرسش و جمع آوری شده است و شرکت VMware حامی این تحقیق بوده است.

نتایج این تحقیق حکایت از این موضوع دارد که 78% از شرکت ها به دنبال افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت مجازی هستند ،20% از شرکت ها وضعیت موجود را حذف خواهند کرد و تنها 2% از آنها قصد کاهش سرمایه گذاری را دارند.

02.jpg

اهمیت خودکارسازی زیرساخت مجازی از موارد مورد سوال در این تحقیق بوده است و 23 درصد از سازمان ها این مسئله را حیاتی دانستند و 61 درصد اهمیت آن را بالا توصیف کرده اند. در زمینه زمان ارائه زیرساخت مجازی عملیاتی (Production-ready Infrastructure) 43 درصد از سازمان ها معتقدند ارائه چنین زیرساختی از یک روز تا یک هفته به طول می انجامد. این سازمان ها ضعف در تحول زیرساخت را در فقدان استاندارد مشخص در این زمینه، ضعف در فرآیندها و ابزارهای ناکارآمد دانسته اند.

03.jpg

از جمله چالش های کنونی خودکارسازی زیرساخت IT به ترتیب "کار همزمان تیم های مختلف IT بر روی زیرساخت"، "کمبود استانداردسازی سرویس های زیرساخت" و "شعف در قابلیت های خودکارسازی" ذکر شده است.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.