رفتن به محتوای اصلی
Virtualization Review

وب: VirtualizationReview

در دنیای وب کم نیسیتندن وب سایت هایی که به موضوع مجازی سازی می پردازند و درباره این تکنولوژی ها صحبت می کنند. اگر کمی جستجو کرده باشید بیشتر این سایت ها توسط یک فرد حرفه ای در این زمینه اداره می شود و هر از چندگاهی نویسنده سایت یا وبلاگ مطالب تخصصی که عموما موضوعات فنی را شامل می شود منتشر می کند.

یکی از حرفه ای ترین وب هایی که درباره مجازی سازی با آن برخورد کرده ام مجله بررسی مجازی سازی یا VirtualizationReview.com است. این سایت در گستره وسیعی از تکنولوژی های مجازی سازی پشتیبانی می کند و مقالات آن توسط تعداد مشخصی از افراد خبره در حوزه فناوری، رایانش ابری، مجازی سازی و امنیت نوشته می شود.

مقالات این سایت تنها به یک محصول نمی پردازند بلکه بازار مجازی سازی و رخدادها و خبرهای این فناوری را تحلیل می کنند. مقالات آموزشی این سایت نیز براساس تجربیات چند ده ساله نویسندگان آن نوشته شده است که همگی دستی بر آتش دارند. اگر علاقه مند به موضوع مجازی سازی و رایانش ابری هستید این سایت بایستی برای شما جذاب باشد.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.