رفتن به محتوای اصلی
Windows Server 2012 Hyper-V Cookbook

کتاب : Windows Server 2012 Hyper-V Cookbook

Hyper-V Server 2012 قابلیت‌های بسیاری را در نسخه جدید به همراه دارد. قابلیت‌های دسترس پذیری، سفارشی سازی سیستم، مدیریت و کنترل ابزارهای مجازی سازی. دیگر قابلیت‌های اساسی این سیستم مجازی سازی به صورت کلی بازنگری شده‌اند تا با شرایط گوناگون سازگار شوند. این سیستم عامل ابری که در نوع خود قابلیت‌های متمایزی را ارائه می‌دهد بهترین گزینه برای مدیران شبکه سیستم های‌ مایکروسافت محسوب می‌شود و از آنجایی که قابلیت‌های این سیستم عامل جدید بیش از پیش با سایر محصولات مایکروسافت یکپارچه شده است مدیریت آن به آسانی امکان پذیر است. 

در کتاب Windows Server 2012 Hyper-V Cookbook مراحل نصب، نگهداری، سفارشی سازی و استفاده از امکانات خاص سیستم به طور مفصل به بحث گذاشته شده است و آن را برای کسانی که قصد کوچ به Hyper-V 2012 دارند اکیدا توصیه می‌کنیم. 
با خواندن این کتاب شما دانش تخصصی در مباحث مجازی‌سازی با استفاده از تکنولوژی Hyper-V را فراخواهید گرفت و می‌توانید با محیا نمودن یک زیرساخت مجازی هوشمند و خودکار تمامی منابع شبکه خود را به سادگی تحت کنترل در آورید.
در این کتاب مباحثی همچون جلوگیری از بروز فاجعه، امنیت، تضمین دسترس پذیری، سفارشی سازی، کنترل و نظارت در سیستم‌های Hyper-V به طور جامع به بحث گذاشته شده است و قابلیت‌های نسخه‌های جدید Hyper-V مانند Hyper-V Replica و Storage Migration و Network Virtualization از مباحث جذاب این کتاب محسوب می‌شوند.

3 دیدگاه‌

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.