رفتن به محتوای اصلی
IDC

گزارش IDC: وی ام ور رتبه اول خودکارسازی دیتاسنترها

موسسسه تحقیقاتی IDC در گزارش اخیر خود وضعیت شرکت های مختلف فعال در زمینه مدیریت دیتاسنتر و مدیریت رایانش ابری را از سال 2011 تا 2013 مورد تحلیل قرار داده است و  در آن سهم بازار محصولات نرم افزاری را در زمینه خودکارسازی دیتاسنتر ها بررسی نموده است. این بررسی نشان می دهد شرکت وی ام ور در میان شرکت های برتری چون IBM، BMC،  HP،  Microsoft، Cisco و سایر شرکت ها توانسته است رتبه اول را در این رقابت به خود اختصاص دهد و رشدی در حدود 65 درصد را در این سال ها تجربه نماید. در این تحقیق بازار آمریکا 1.2 بیلیون دلار در این حوزه هزینه/سرمایه گذاری کرده است و پس از آن بازار خاورمیانه در حدود 460 میلیون دلار قرار دارد.

همچنین IDC پیش بینی کرده است این رشد در سال های آتی همچنان دو رقمی خواهد بود و دلیل آن روی آوری شرکت های بزرگ تجاری و ارائه دهندگان خدمات است که به استفاده از راهکارهای هماهنگ سازی پیچیده، خودکارسازی تنظیمات و توسعه خودکار نیاز دارند.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.