رفتن به محتوای اصلی
VCIX-DCV

گواهینامه تخصصی پیاده سازی مرکزداده مجازی (VCIX6-DCV)

پیاده‌سازی مرکزداده مجازی در ابعاد بزرگ و برای سازمانی‌های مختلف نیازمند تخصص و مهارت و تجربه است. یکی از گواهینامه‌هایی که این اعتبار را به دانش و مهارت شما می‌بخشد و تسلط افراد در این زمینه را به اثبات می‌رساند دریافت گواهی VCIX-DCV است. جزئیات این گواهینامه در دو مطلب "جزئیات گواهینامه VCAP6-DCV Design" و "جزئیات گواهینامه VCAP6-DCV Deploy" آمده است و می توانید بخوانید.  

 

افرادی که بتوانند این گواهی نامه تخصصی را دریافت کنند بر طیف وسیعی از راهکارهای مرکزداده مجازی مبتنی بر VMware vSphere مسلط هستند و به بهترین شکل می‌توانند به‌روش‌های موجود در زمینه پیاده‌سازی تکنولوژی در مراکزداده را انجام دهند. برای کسب این گواهینامه بایستی 2 سال تجربه کار عملی با زیرساخت vSphere داشت و از هر دو آزمون VCAP-DCV Design و VCAP-DCV Deploy سربلند بیرون بیایند. دارنده این گواهینامه می‌تواند زیرساخت مرکزداده مبتنی بر راهکار VMware vSphere را در چندین سایت مختلف، با شرایط متنوع و پیچیده، در ابعاد بزرگ و به صورت مجازی طراحی و استقرار دهد.  

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.