رفتن به محتوای اصلی
veeam-10th-aniv

رکوردهای کم نظیر شرکت Veeam در سال ۲۰۱۷

پس از گذشت یک دهه از فعالیت شرکت Veeam در صنعت مجازی‌سازی محصولات این شرکت رشد چشم گیری را در ۹ دوره مالی متوالی تجربه کرده است و رفته رفته این شرکت در دنیا تبدیل به یک شرکت نرم افزاری میلیاردی خواهد شد.

رشد قراردادهای بیش از ۱ میلیون دلار این شرکت ۵۰۰% درصد افزایش داشته است و این نرخ رشد بیش از پیش به دلیل استقبال چشم گیر از راهکارهای ابری این شرکت است. موسسه گارنتر نیز در جولای ۲۰۱۷ این شرکت را جز رهبران راهکار پشتیبانگیری و بازیابی برای مراکزداده برگزیده است.

مشخص است که شراکت با شرکت‌های HPE، وی ام ور، سیسکو و IBM سبب شده است تا شرکت‌های بزرگ تجاری بتوانند به سهولت با راهکارهای شرکت Veeam آشنا شوند و برای خرید، یکپارچه‌سازی و استقرار آن دست زنند.

بسته نرم‌افزاری VEEAM Availability Suite درنوع خود یکی از جامع‌ترین راهکارها برای پشتیبانی و بازیابی بارهای کاری مجازی، ابری و یا فیزیکی محسوب می‌شود. این شرکت مدعی است که این نرم افزار با استفاده از قابلیت‌های گسترده و جدید VMware vSphere و Microsoft Hyper-V data protection دسترسی به هر نوع App و هر نوع داده در هر سکوی ابری را تنها با استفاده از یک رابط کاربری ساده فراهم ساخته است.

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.