رفتن به محتوای اصلی
vSphere Planet

لوگوی جدید با تغییرات جدید

همانطور که می‌دانید من سایت پرشین وی ام را از سال ۱۳۹۱ به ثبت رساندم و در این مدت هر زمان فرصتی پیش می‌آمد در زمینه مجازی‌سازی مطلبی می‌نوشتم و در سایت منتشر می‌کردم. در سال اول فعالیت، چند تن از افراد فعال در زمینه مجازی‌سازی و ابر از این اقدام استقبال کردند و مدت کوتاهی هم مهمان سایت بودند و مطالبی نوشتند. البته این موضوع از سال ۹۲ دیگر ادامه پیدا نکرد و ادامه مسیر را یک تنه به پیش بردم.

 

همانطور که مطلع شدید در سال ۱۳۹۵ با هزینه شخصی قالب جدیدی برای سایت نصب و راه‌اندازی کردم تا خوانندگان بتوانند بهتر به مطالب سایت دسترسی داشته باشند. زمان لازم بود تا امکان فعال‌کردن و استفاده بهینه از همه امکانات این قالب خوش‌ساخت دروپال فراهم شود و خوشبختانه پس از گذشت ۱ سال و اندی این امکان فراهم شد تا دسته‌بندی و راهبری بهینه‌ای در سایت پیاده شود. منوی راهبری اصلی سایت با توجه به چهار موضوع اصلی در راهکارهای مجازی سازی یعنی مجازی سازی پردازش، مجازی سازی شبکه، مجازی سازی ذخیره‌سازی و مدیریت و خودکارسازی زیرساخت مجازی مطالب را دربرخواهد گرفت و مقالات باتوجه به نوع موضوع پرداخت‌شده ترتیب‌بندی می‌شوند. با به‌روزرسانی و بهینه‌سازی ماژول‌های دروپال سرعت عملکرد سایت افزایش پیدا کرد و بارگذاری صفحات در کمتر از ۶ ثانیه ممکن شد.

 

PersianVM Logo

 

همزمان با اعلام این تغییرات جدید از لوگوی جدید پرشین وی ام پرده‌برداری می‌کنم. از این پس سایت پرشین وی ام منحصرا در زمینه مجازی‌سازی و راهکارهای جانبی مرتبط به آن فعالیت خواهد کرد و خوشحال خواهم شد نظرات و نگاه شما به موضوعاتی که در سایت مطرح می‌کنم را بدانم این موضوع کمک خواهد کرد تا با مشارکت شما مطالب بعدی که خواهم نوشت بیش از پیش مفید و کاربردی شود. در آخر از تیم خوب میزبانی پرشین تولز که در این سالها از این وب پشتیبانی کرده‌اند کمال تشکر را دارم.

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.