رفتن به محتوای اصلی
شسی

VMware Support Assistant: ابزار مدیریت درخواست های پشتیبانی

تصور کنید که در یک دیتاسنتر با تعداد زیادی ماشین مجازی، سرورهای میزبان متعدد قرار دارید و بایستی این مجموعه را که هر کدام توسط مسئول و کارشناس خاص خود کنترل می‌شود را کنترل کنید و در صورت بروز اشکال آن را به شرکت سازنده هایپروایزر اطلاع دهید. 
برای آن‌ها که از زیرساخت‌های مجازی شرکت وی‌ام‌ور استفاده می‌کنند راهکار جدیدی معرفی شده است. شرکت وی‌ام‌ور به تازگی یک ابزار مجازی جهت پشتیبانی طراحی کرده است. این ابزار مجازی  VMware vCenter Support Assistant نام دارد به تمامی کاربران امکان می‌دهد تا در داخل محیط مجازی به صورت یکپارچه مشکلات و مسائل را اطلاع داده و رفع نمایند.

این ابزار با ارائه یک سیستم درخواست پشتیبانی، درخواست‌های کاربران را در کمترین زمان دریافت کرده و آن‌ها را به کارشناسان پشتیبانی وی‌ام‌ور انتقال می‌دهد. این ابزار با یکپارچه شدن در زیرساخت vSphere امکان آپلود و ارسال لاگ های سیستم جهت رفع عیب و یا بهبود آن را محیا می‌کند.
کاربران می‌توانند با استفاده از vSpere Client و همچنین vSphere Web Client درخواست‌ها را پیگیری کنند. 
نصب این ابزار بسیار ساده است و تنها مسئله ای که بایستی به آن توجه شود عدم تخصیص دسترسی vCenter Server به اینترنت است. توصیه می شود دسترسی به اینترنت را تنها برای پرتال vCenter Support Assistant فعال کنید. این ابزار مجازی را می‌توانید به صورت رایگان از سایت وی‌ام‌ور دریافت و نصب کنید.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.