رفتن به محتوای اصلی
virtualizationworks.com

وب: خرید محصولات وی ام ور

بحث کپی رایت و رعایت حقوق سازندگان نرم‌افزار این روزها در نشریات داغ است و ترس و لرز مدیران سازمان‌ها از بابت خرید نرم‌افزارهای اصل که بایستی با هزاران دلار خریدار شود بیشتر شده است. اگرچه هنوز تا مراحل نهایی شدن موضوع کپی رایت چندسالی فاصله داریم اما بد نیست یکبار هم که شده نگاهی به قیمت نرم‌افزارهای مجازی‌سازی بیندازیم و از هزینه‌های خریداری لایسنس نرم‌افزار و هزینه‌های خدمات پس از فروش یا همان پشتیبانی باخبر شویم.

یکی از فروشگاه‌های اینترنتی که به صورت دقیق قیمت تمامی سیستم‌های مجازی‌سازی شرکت وی ام ور را ارائه می دهد وب سایت www.virtualizationworks.com است. این سایت تمامی محصولات شرکت وی ام ور را به همراه قیمت پشتیبانی آن در بخش های مختلف درج کرده است و حتی نرم‌افزارهای جانبی این سیستم را به صورت آنلاین عرضه می‌کند.

توصیه می‌کنم قبل از بازدید از سایت یک نفس عمیق بکشید یک لیوان آب خنک بنوشید و سپس به قیمت سیستم‌ها و بعد از آن تبدیل هزینه‌ها از دلار به ریال یا تومان فکر کنید.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.