رفتن به محتوای اصلی
Virtualizationadmin.com

وب: مدیریت زیرساخت مجازی

شما که مسئولیت نظارت و کنترل شبکه را برعهده دارید و از محصولات شرکت مایکروسافت برای این منظور استفاده می‌کنید پس از اینکه با مسائل و مشکلات خاص برخورد کردید و یا از شیوه راه اندازی قابلیتی خاص آگاهی نداشتید به کجا رجوع می‌کنید؟ بله، اولین گزینه ای که به فکر همه خطور می‌کند اینترنت است و چه کسی است که در اولین جستجوها با مقالات آموزشی و دیگر مطالب سایت‌های شرکت TechGenix مانند isaserver، virtualizationadmin و یا msexchange روبرو نشده باشد.

سایت Virtualizationadmin.com یکی از سایت‌های تخصصی مجازی سازی است که مطالب و مقالات این سایت از قلم متخصصین مجازی سازی افرادی همچون Scott lowe برگرفته شده است. اگرچه انجمن‌های مجازی سازی این سایت در عمل آن چنان که باید شاید فعال نیستند اما مطالب این سایت درباره نرم افزارهای مجازی سازی و یا نظرخواهی این سایت از کاربران اش برای انتخاب برترین نرم افزارهای مجازی سازی طرفداران خاص خود را دارد.

این سایت به معرفی و آموزش طیف وسیعی از زیرساخت‌های مجازی سازی می‌پردازد و در سال‌های اخیر بخش آموزش‌های ویدیویی نیز در این سایت راه اندازی شده است. توصیه من به کارشناسان و مسئولین زیرساخت‌های مجازی سازی این است که این سایت را اگر چه تماما به زبان انگلیسی است در لیست سایت‌های مورد علاقه خود ضبط کنند تا بتوانند از مطالب مفید آن استفاده کنند.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

کد HTML محدود

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type='1 A I'> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id='jump-*'> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی‌های وب و پست الکترونیکی به صورت خودکار به پیوند‌ها تبدیل می‌شوند.