رفتن به محتوای اصلی
Mastering VMware Horizon View 7
منابع

بررسی کتاب Mastering VMware Horizon 7

حرکت به سوی مجازی‌سازی کامپیوترهای رومیزی یا دسکتاپ در چند سال اخیر و آینده با شدت و شتاب بیشتری برخوارد بوده و خواهد بود. دلیل اصلی این شتاب نیاز سازمان‌ها در انعطاف‌پذیر ساختن محل کار کارکنان و همچنین در دسترس قراردادن ابزارهای کار در هر مکان، با هر وسیله و در هر زمانی برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها است. در این مسیر یکی از نقاط ضعف پذیرش مجازی‌سازی دسکتاپ عدم دانش کافی یا آموزش و یادگیری این راهکار است. بهتر دیدم در اینجا با معرفی کتاب مفید Mastering VMware Horizon View 7 و بررسی آن شما را با این تکنولوژی بیشتر آشنا سازم و شما را از تجربه خود سهیم سازم.

VMware Horizon View 7 Main Components
راهکارهای جانبی

بررسی معماری VMware Horizon View – بخش دوم

در بخش اول بررسی اجزای اساسی Horizon View شما را با کارکرد برخی از این اجزا مانند Horizon Connection Server، Horizon Replica Server، UAG و Horizon Security Server آشنا کردم و در ادامه قصد دارم سایر اجزای اساسی این مجموعه را معرفی کنم.

Horizon View 7.5
مدیریت و هوشمندسازی

معرفی راهکار VMware Horizon View 7

کامپیوترهای رومیزی (دسکتاپ) یکی از گزینه‌های بسیار متداول در اکثر سازمان‌ها محسوب می‌شوند، اما در این سال‌ها دشواری در به‌روزرسانی و نگهداری نرم‌افزار یا سیستم‌عامل آنها و همچنین تعویض قطعات معیوب یا جایگزین کردن کامپیوترهای فرسوده برای مدیران IT یک فرآیند پردردسر محسوب می‌شود. همچنین تعویض قطعات جهت ارتقای سطح عملکردی این کامپیوترها به‌آسانی امکان‌پذیر نیست و بایستی هزینه‌ و زمان زیادی صرف آن شود.

مشترک RSS VMware Horizon View شوید