رفتن به محتوای اصلی
vSphere 7
مجازی‌ سازی پردازش

بررسی قابلیت های جدید vSphere 7 - بخش دوم

در بخش اول بررسی قابیت های vSphere 7 بهینه سازی ها و امکانات جدید مرتبط با دو سازوکار vMotion و DRS مطرح شد و در ادامه به بررسی تغییرات قابل توجه vCenter Server می پردازم. vCenter Server در نسخه vSphere 7 تغییرات اساسی مهمی داشته است که از این جمله می توان به بکارگیری PhotonOS 3.0، معرفی VM Hardware 17، افزایش توان عملکردی، مدیریت چرخه حیات اجزای زیرساخت مجازی، بهینه سازی های امنیتی، و دگرگونی اساسی در اثر پشتیبانی از کانتینرها اشاره کرد. در این قسمت آن جزئیاتی که تاکنون از این نسخه جدید می دانیم را بررسی خواهم کرد.

vSphere 7
مجازی‌ سازی پردازش

بررسی قابلیت های جدید vSphere 7 - بخش اول

مجموعه نرم افزار VMware vSphere در نسخه ۷ تغییرات اساسی بسیاری داشته است که در سری مقالات بررسی قابلیت های جدید موارد مهم آن را از لحاظ امکانات جدید پردازشی، شبکه، ذخیره سازی و همچنین در سطح اجرای نرم افزار کاوش خواهیم کرد. اجازه بدهید ابتدا از قابلیت های افزوده شده در زمینه مجازی سازی پردازش شروع کنیم و در ادامه سایر موارد را مطرح کنیم.

vSphere 7 Launch
مجازی‌ سازی پردازش

معرفی VMware vSphere 7

با استقبال به وجود آمده از مفهوم و طرح مرکزداده مبتنی بر نرم افزار (SDDC) و تحقق دستاوردهای این طراحی در دنیای واقعی اکنون نوبت به سکوهای نرم افزار ابرمحور یا Cloud-Native رسیده است تا با ادغام در ساختارهای SDDC از مزایای این مفهوم بیش از پیش بهره مند شوند. شرکت VMware در این زمینه به عنوان مبدع و یکی از رهبران کلیدی صنعت رایانش ابری و مجازی سازی با معرفی VMware vSphere 7 قابلیت های اساسی به این محصول اضافه کرده است که از زمان عرضه VMware ESX تاکنون به عنوان بزرگترین تحول در معماری این محصول شناخته می شود.

مشترک RSS vSphere 7 شوید