رفتن به محتوای اصلی
Virtualization Review
وب

وب: VirtualizationReview

در دنیای وب کم نیسیتندن وب سایت هایی که به موضوع مجازی سازی می پردازند و درباره این تکنولوژی ها صحبت می کنند. اگر کمی جستجو کرده باشید بیشتر این سایت ها توسط یک فرد حرفه ای در این زمینه اداره می شود و هر از چندگاهی نویسنده سایت یا وبلاگ مطالب تخصصی که عموما موضوعات فنی را شامل می شود منتشر می کند.

VMware vSphere 5 Building a Virtual Datacenter
منابع

کتاب : VMware vSphere 5 Building a Virtual Datacenter

این کتاب راهنمای کاربردی برای مجازی‌سازی یک دیتاسنتر است و سعی دارد با ارائه Best Practiceها، نکات خاص و سفارشی‌سازی تنظیمات بخش‌های مختلف vSphere فرآیند مجازی‌سازی دیتاسنتر شما را تسهیل کند. مخاطبین این کتاب مدیران IT، مدیران اجرایی و مدیران دیتاسنتر هستند. با خواندن این کتاب نکات مفیدی درباره برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی یک پروژه زیرساخت مجازی کسب خواهید کرد.

مباحث مهم این کتاب شامل موارد زیر می‌باشد:

طراحی زیرساخت
مجازی‌سازی پردازش

قدم به قدم تا طراحی یک زیرساخت مجازی

ممکن است شما هم مانند بسیاری از مدیران IT هر روز بخش زیادی از وقت خود را با کار بر روی سرورهای فیزیکی، سوییچ‌های مختلف شبکه، بررسی ارتباطات و دستگاه‌های UPS بگذرانید و با مشکلات و مسائل شبکه‌هایی که امکان کنترل متمرکز ارتباطات، اطلاعات و منابع در آن وجود ندارد سر در گریبان باشید. شاید هم مثل من شب‌ها با این فکر بخواب می‌روید که چطور می‌شود فولان امکانات یا منابع را به صورت هوشمند کنترل کرد یا چطور می‌توانم همه این اجزای غیر مشابه را در یک محیط به صورت یک سیستم متمرکز به کنترل درآورم.

مشترک RSS مرکز داده مجازی شوید