رفتن به محتوای اصلی
Advanced Server Virtualization
کتاب

کتاب: مجازی‌سازی حرفه ای سرورها

Advanced Server Virtualization اولین کتابی بود که درباره مجازی‌سازی خواندم. نویسنده کتاب David Marshall است، فردی که بیش از ۱۵ سال در پروژه های متنوع IT فعالیت دارد و به عنوان یک متخصص مجازی‌سازی معروف است. اولین کتاب مجازی‌سازی او همین کتاب است و کتاب دوم او در سال ۲۰۰۸ یعنی دو سال بعد از چاپ این کتاب با نام VMware ESX Essentials in the Virtual Data Center در دسترس قرار گرفت.

Virtualization A Beginners Guide
کتاب

کتاب: مقدمه ای بر مجازی‌سازی

کتاب Virtualization, A Beginner's Guide در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است و همانطور که از نام آن بر می آید برای مخاطبینی نوشته شده است که می خواهند از کلیات مجازی‌سازی مطلع شوند. این کتاب بر روی نرم افزار یا تکنولوژی خاصی تاکید ندارد و تنها به مقایسه راهکارهای مجازی‌سازی می پردازد.

 virtualization.info
وب

وب: خبرهای دنیای مجازی سازی

سایت virtualization.info یکی از سایت های مفید برای مطلع شدن از آخرین خبرهای نرم افزارهای مجازی سازی و تغییرات در شرکت های معتبر فناوری اطلاعات است.

این سایت علاوه بر مطالب فوق مقالات و مطالب مفیدی را در رابطه با فناوری مجازی سازی و دورنمای آن منتشر می کند و اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن از روند تغییرات و تحلیل ها در این حوزه مطلع شوید یکی از بهترین سایت ها محسوب می شود.

Virtualizationadmin.com
وب

وب: مدیریت زیرساخت مجازی

شما که مسئولیت نظارت و کنترل شبکه را برعهده دارید و از محصولات شرکت مایکروسافت برای این منظور استفاده می‌کنید پس از اینکه با مسائل و مشکلات خاص برخورد کردید و یا از شیوه راه اندازی قابلیتی خاص آگاهی نداشتید به کجا رجوع می‌کنید؟ بله، اولین گزینه ای که به فکر همه خطور می‌کند اینترنت است و چه کسی است که در اولین جستجوها با مقالات آموزشی و دیگر مطالب سایت‌های شرکت TechGenix مانند isaserver، virtualizationadmin و یا msexchange روبرو نشده باشد.

مشترک RSS مجازی سازی شوید